Archives

Draugiška kaimynystė

Kaip pradėti?

Norite pradėti nemokamus Knygų mainus? Puiku, Jūs esate tinkamoje vietoje. Džiaugiamės Jūsų sprendimu, prisijungti prie Dalinkis Knyga tinklo.
Pirmiausia patikrinkite mūsų žemėlapyje ar yra nemokama biblioteka Jūsų kaimynystėje. Jei yra, susitikite ir pabendraukite su bibliotekos Valdytoju, paprašykite jo patarimo, kaip jums pradėti.

Penki pradžios žingsniai:

 • Pirmas žingsnis: surasti tinkamą vietą ir Valdytoją.
  Pirmiausia nuspręskite, kur galite legaliai ir saugiai įrengti biblioteką. Vieta turi būti gerai matoma, lengvai randama ir netoli žmonių srauto. Tada suraskite asmenį, kuris bus bibliotekėlės Valdytojas (valdytojas = prižiūrėtojas). Šis asmuo reklamuos bibliotekėlę, rūpinsis švara ir tvarka.
 • Antras žingsnis: įrengti biblioteką.
  Jūs galite pasigaminti patys, rasti kas pagamintų arba nusipirkti Knygų namelį mūsų internetiniame kataloge. Pirktos pas mus bibliotekėlės automatiškai užregistruojamos.
 • Trečias žingsnis: užregistruoti biblioteką.
  Tik užsiregistravus, Jūs gaunate oficialų Dalinkis Knyga ženklą su unikaliu numeriu. Tampate svarbiu judėjimo nariu, gaunate naujausią informaciją ir geriausius mūsų rėmėjų pasiūlymus. Svarbu: bibliotekos įsigytos mūsų internetiniame kataloge yra automatiškai registruojamos, o oficialus ženklas yra įskaičiuotas į Knygos namelio kainą. Viena populiariausia registracijos nauda - galimybė patalpinti savo biblioteką pasaulio žemėlapyje.
 • Ketvirtas žingsnis: suburti bendraminčių ratą.
  Sudominkite visuomenę! Susisiekite su vietinio laikraščio, radijo ir televizijos redakcija. Siųskite pranešimą spaudai. Papasakokite savo draugams, šeimos nariams ir kaimynams. Naudokite socialinės žiniasklaidos tinklus informacijos viešinimui apie Dalinkis Knyga Nemokamai veiklą. Kuo daugiau žmonių žinos apie Jūsų biblioteką ir prisijungs prie idėjos palaikymo, tuo geriau.
 • Penktas žingsnis: patalpinkite savo biblioteką Pasaulio žemėlapyje.
  Tik pastatę biblioteką būtinai suorganizuokite Grand atidarymo ceremoniją! Pakvieskite visus savo draugus ir kaimynus ir supažindinkite su pagrindine idėja – Dalinkis Knyga Nemokamai. Kaspino perkirpimas, užkandžiai ir pirmieji knygų mainai atidarymo šventę pagyvintų. Padarykite daug nuotraukų, patalpinkite savo biblioteką pasaulio žemėlapyje. Tik taip kiekvienas galės lengvai surasti biblioteką ir pasinaudoti nemokama paslauga.

Pasisemti įkvėpimo galima čia.

 

Draugiška kaimynystė

Draugiška kaimynystė

Draugiška kaimynystė

Dėka Jūsų dosnumo, dovanoto laiko, žinių ir išteklių, Dalinkis Knyga idėjos organizatoriai galėtų paspartinti savo misiją – skatinti raštingumo ugdymą ir meilę skaitymui, kurti nemokamą knygų mainų tinklą Lietuvoje ir už jos ribų; susieti bendrumo jausmą, dalinimosi įgūdžius ir kūrybiškumą perduodant tai iš kartos į kartą.
Yra daug būdų, kaip Jūs arba Jūsų organizacija gali padėti mums visiems siekti bendro tikslo – skaitymo manija sudominti aplinkinius, draugus, kaimynus, o ypač vaikus.

Aukoti
Galite skirti vienkartinę paramą arba tapti pastoviu rėmėju
Aukoti dabar

 

 

Tapti draugu
Prisijunkite prie Dalinkis Knyga nemokamų bibliotekų Valdytojų. Tapkite gerbėju ir partneriu mūsų idėjos – sukurti raštingą ir draugišką kaimynystę.

Skirti paramą

Dovanoti Knygas

Dalintis naujienomis

Savanoriauti

Skirti 2% pajamų mokesčio

#
#
#
#
#