Statyk

Nuorodos ir patarimai bibliotekų statytojams

Kokios taisyklės statant Knygų namelius? Ar visos bibliotekėlės turi būti vienodos?

Yra tik vienas prašymas.

Mes prašome, jeigu Jūs sukūrėte ir pastatėte vieną ar daugiau bibliotekų, užregistruokite kiekvieną ir gaukite oficialų ženklą su unikaliu numeriu kiekvienai iš jų. Tokiu būdu, jūs galite teisėtai naudoti pavadinimą Dalinkis Knyga. Yra vienkartinis registracijos mokestis - apie 40 € bibliotekai. Spauskite čia norėdami užsiregistruoti. Siūlome užsisakyti ženklą su vardais ir/ar pavadinimais tų, kurie prisidėjo prie bibliotekos kūrimo - statybininkai, rėmėjai arba organizacijos, prisidėjusios prie idėjos, Dalinkis Knyga Nemokamai, palaikymo.

Mes neturime jokių taisyklių apie tai, kaip Jūsų biblioteka turi arba negali atrodyti. Tačiau gali būti, kad miesto ar miestelio valdžia gali turėti taisykles. Būtinai gaukite leidimą prieš statydami savo biblioteką viešoje vietoje.

Mes siekiame apsaugoti Dalinkis Knyga vardą. Pavadinimas Dalinkis Knyga ir variacijos su šiais žodžiais yra prekinis ženklas. Jei norite naudoti šį pavadinimą ant savo bibliotekos, turite užsiregistruoti ir gauti lentelę su unikaliu numeriu.
Tik oficialiu ženklu ir unikaliu numeriu pažymėtos bibliotekėlės gali būti fotografuojamos ir rodomos internetiniame puslapyje, facebook profiliuose ir kituose socialiniuose tinkluose. Tai vienintelis būdas, kaip mes galime stebėti, paremti ir plėsti judėjimą Dalinkis Knyga Nemokamai.

Patarimai statytojams
Kiekvienas sukurtas Knygų namelis yra unikalus ir gali skirtis nuo savo pirmtako. Daug kas priklauso nuo šiuo metu turimų medžiagų statybai.

  1. Jeigu galite, naudokite medžiagas paruoštas išmetimui. Galbūt jos pasitarnaus naudingai veiklai.
  2. Kiek tik įmanoma naudokite nekenksmingas, draugiškas aplinkai medžiagas ir statybos technologijas.
  3. Statant geriau naudoti medvaržčius negu vinis. Padenkti apsaugine danga – dažais, laku, impregnantu – Knygų nameliai ilgiau tarnaus.
  4. Jeigu Jūsų pastatyta biblioteka praleidžia vandenį, viduje kaupiasi kondensatas ar yra kitokių problemų, ieškokite pagalbos skyriuje DUK, mūsų dienoraštyje arba kreipkitės į mus.

Neapsiribokite vieno tipo ar dizaino bibliotekėlių statyba. Pasitelkite savo fantaziją ir kūrybiškas mintis įdomesnių projektų įgyvendinimui. Nesvarbu kas Jūs ir kokia patirtis – Jūs galite sukurti unikalų Knygų namelį – biblioteką. Pasinaudokite kitų idėjomis ir jas patobulinkite. Būtinai išsaugokite brėžinius ar projektus. Pasidalinkite savo praktika ir žiniomis su kitais bendraminčiais per mūsų puslapį. Tiesiog atsiųskite visą informaciją mums, o mes patalpinsime internetinėje svetainėje.

#
#
#
#
#