Registruok

 • books-1149959_1920

  Registruok biblioteką

  Ar jūsų biblioteka registruota? Asmeniui, užregistravusiam biblioteką, yra suteikiamas išskirtinis statusas – bibliotekėlės Valdytojas ir galimybė gauti geriausius mūsų rėmėjų pasiūlymus. Jūs gausite Dalinkis Knyga ženklą su unikaliu numeriu, kurį galėsite tvirtinti ant savo bibliotekos. Tik registruotos bibliotekėlės gali turėti šį oficialų ženklą.

  Bibliotekos įsigytos mūsų puslapyje jau yra registruotos. Statusas ir registracijos numeris būna suteiktas, lentelė su oficialiu ženklu užkabinta.

  Jeigu Jūs pats pastatėte savo biblioteką ar Jums ją padėjo pastatyti vietinis stalius, tuomet Jums reikia registruotis. Spauskite mygtuką apačioje.

  Plačiau
 • book-1276775_1920

  Patalpinti biblioteką žemėlapyje

  Jeigu Jūs jau užregistravote savo biblioteką, turite unikalų registracijos numerį, tuomet galite patalpinti ją žemėlapyje! Tiesiog spauskite mygtuką apačioje.

  Nepamirškite, kad bibliotekos, kurios yra pirktos mūsų puslapyje jau turi Dalinkis Knyga registracijos ženklą su unikaliu numeriu.

  Jeigu Jūs pats pasistatėt savo biblioteką, tuomet pirmiausia turėtumėte užregistruoti ir tik po to ją galima patalpinti žemėlapyje.

  Ar Jums reikia registracijos ženklo su unikaliu numeriu? Jeigu taip, spauskite čia.

  Plačiau
#
#
#
#
#